Home

Poštovani prijatelji,

Pred vama je PRIJEDLOG logoa za buduću Opštinu Petnjica. Grupa naših aktivista se nesebično potrudila da predloži početni izgled amblema buduće Opštine Petnjica.  Koristim priliku da vas pozovem i zamolim vas za pomoć oko konačnog riješenja.
Amblem opštine je ujedno njena lična karata po kojoj je prepoznatljiva i pripada svim gradjanima opštine. Radi toga su poželjne i neophodne vaše sugestije, prijedlozi, mišljenja ili gotovo riješenje.

Molim vas da vaše prijedloge za dopunu, mišljenja, sugestije ili gotovo riješenje dostavite na emai adresu: Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.. Možete nas kontaktirati i putem kontakt forlmulara na našem web-u.

Takodje smo dostupni na FACEBOOK-u pod nazivom : "Evropa za Opštinu Petnjica".

I najmanja pomoć na planu realizacije našeg zahtjeva i htjenja vraćanja opštine gradjanima Petnjice je od ogromnog značaja i pomoć prije svega samom sebi, svojoj prodici, rodbini i svom nardu.