Poštovani prijatelji,

Pred vama je PRIJEDLOG logoa za buduću Opštinu Petnjica. Grupa naših aktivista se nesebično potrudila da predloži početni izgled amblema buduće Opštine Petnjica.  Koristim priliku da vas pozovem i zamolim vas za pomoć oko konačnog riješenja.
Amblem opštine je ujedno njena lična karata po kojoj je prepoznatljiva i pripada svim gradjanima opštine. Radi toga su poželjne i neophodne vaše sugestije, prijedlozi, mišljenja ili gotovo riješenje.

Molim vas da vaše prijedloge za dopunu, mišljenja, sugestije ili gotovo riješenje dostavite na emai adresu: Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.. Možete nas kontaktirati i putem kontakt forlmulara na našem web-u.

Takodje smo dostupni na FACEBOOK-u pod nazivom : "Evropa za Opštinu Petnjica".

I najmanja pomoć na planu realizacije našeg zahtjeva i htjenja vraćanja opštine gradjanima Petnjice je od ogromnog značaja i pomoć prije svega samom sebi, svojoj prodici, rodbini i svom nardu.